Najwyższa pora przedstawić Igora!


Kolejny młody i utalentowany zawodnik z naszego regionu trafia do Gryfa Gmina Zamość!
IGOR SZCZYGIEŁ to niespełna 18-letni ofensywny pomocnik, który przygodę z piłką rozpoczynał w AMSPN Hetman Zamość.
Jako 13-latek trafił do Akademia Piłkarska Jagiellonia, a w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu rozegrał 5 meczów w trzecioligowych rezerwach Jagiellonia Białystok.

– Igor to kolejny zawodnik, który idealnie wpisuje się w koncepcję funkcjonowania Gryfa Gmina Zamość. Jest graczem młodym, perspektywicznym i z naszego regionu. Pasuje nam również pod względem charakterologicznym, bo oprócz niemałych umiejętności piłkarskich lubi walkę na całej długości i szerokości boiska. Mamy nadzieję, że szybko wkomponuje się w zespół i odnajdzie wspólny język z drużyną. W Gryfie stawiamy na młodzież i nadal będziemy iść tym torem – zapewnia Prezes Tomasz Bondyra.