Nauka to potęgi klucz!

Kiedy wydaje się, że cały świat odpoczywa, oni… się uczą 💻📖
Szkoleniowcy Akademii Gryf Gmina Zamość są właśnie po kolejnym cyklicznym szkoleniu z Dyrektorem Akademii Raków Częstochowa – Markiem Śledziem.
W zajęciach online, oprócz głównego koordynatora, wzięli również udział trenerzy Akademii Rakowa oraz szkoleniowcy klubów, które – podobnie jak my – są jej partnerami – zdradził szczegóły koordynator Akademii Gryfa Gmina Zamość SEBASTIAN LUTEREK.
Jakim elementom piłkarskiego rzemiosła było poświęcone wtorkowe szkolenie?
Głównym tematem była systematyka i formy. Mogliśmy z innymi uczestnikami szkolenia wchodzić w pełną interakcję, dopytywać i wzajemnie dzielić się doświadczeniami. Materiałów do przemyśleń i do wykorzystania na treningach dostaliśmy sporo. Spróbujemy teraz przełożyć to na argumenty. Tak, aby zgodnie z główną ideą Marka Śledzia wynik stał się efektem, a nie celem – zapowiada szkolący naszych trampkarzy PAWEŁ SZAJEWSKI.
A my trzymamy kciuki, aby tak właśnie się stało!