Nie przeszli Granicy

 

Młodzicy Akademii Gryf Gmina Zamość w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzyli się z Granicą Lubycza Królewska. Górą był lider, który zasłużenie wygrał 5:1 (2:1).

– Rozegraliśmy ciężkie spotkanie w ogromnym upale. Niestety, zabrakło nam skuteczności, między innymi dwukrotnie obijaliśmy poprzeczkę. W defensywie nie mogliśmy sobie natomiast poradzić z  wszędobylskim napastnikiem gospodarzy. Do momentu utraty trzeciej bramki jeszcze się trzymaliśmy, ale w końcówce gospodarze potwierdzili już, że tego dnia byli lespi – przyznał trener Paweł Szajewski. – Rywalom gratulujemy zwycięstwa, a my mądrzejsi o nowe doświadczenia szykujemy się na kolejny mecz. Już w czwartek o 18:30 Gryf zagramy w Zawadzie z FA Lublin.

Granica Lubycza Królewska – Gryf Gmina Zamość 5:1 (2:1)

Gryf: Proć – Łapa, Kowalski, Kosiński, Kudyk – Ziemba, Zawadzki, Lewicki – Soboń oraz Szewczuk, Gałaszkiewicz, Szczuka, Troć, Piwko, Bury, Kyc, Janda

Bramka: Piwko 30.

Na filmiku jedyna bramka dla Gryfa.