Od Brata do skrzata, czyli weekend z Gryfem!

 

Przed nami kolejny weekend pełen emocji, a o punkty, splendor i uznanie kibiców będą walczyć niemal wszystkie drużyny Gryfa.

Zapowiedź rozpoczniemy od naszych czwartoligowców, którzy w sobotę o 16.00 na Stadionie Gminnym w Zawadzie zagrają z ostatnim w tabeli Bratem Siennica Nadolna. Choć zespół Andrzeja Ignaciuka nie zdobył jeszcze punktów, to nie ma mowy o żadnym lekceważeniu rywala.

– Takie temat w ogóle nie istnieje – ucina domysły trener Sebastian Luterek.  – Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem i podobnie będzie tym razem. W chłopakach jest mnóstwo sportowej złości po niezbyt udanym meczu z Igrosem, więc jestem pewien, że na murawę wybiegnie Gryf zdeterminowany i głodny bramek.

Spotkanie sędziuje Mikołaj Łaba.

Przed drużyną Rafała Buraka, rywalizującą w Keeza klasa A, wyjazd do lidera. Orkan Bełżec otwiera bowiem tabelę z kompletem czterech zwycięstw i bilansem bramkowym 16:2. Gryf II ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje dziesiątą lokatę, ale wcale nie zamierza tanio sprzedać skóry. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 15.00. Spotkanie sędziuje Kamil Malec.

Trampkarze młodsi w sobotnie południe w Zawadzie zagrają z Orlikiem Dęblin i z pewnością postarają się o pierwsze ligowe zwycięstwo. Młodzicy po dwóch wygranych z AMSPN Hetman Zamość już w sobotę o 11.00 zmierzą się na wyjeździe z Grafem Chodywańce.

Nasze dzielne żaki rozegrają kolejne turnieje – młodsi w Biłgoraju (piątek, 17.00), a starsi w Zamościu (sobota, 9.00). Także i skrzaty w sobotnie południe wezmą udział w kolejnym turnieju na boiskach za zamojską Rotundą.

Naszym drużynom życzymy, aby miały w sobie tyle energii, ile dają przepyszne chipsy jabłkowe Rozvity; aby zawodnicy byli jeszcze szybsi niż przesył Internetu w Derkomie; aby zadziwiali kibiców swoją techniką użytkową niczym realizację SD Projekt; aby ładowali piękne bramy godne Mirkolu, a nade wszystko godnie reprezentowali Gryfa i Gminę Zamość!

A kibiców zapraszamy na mecze! Już my się postaramy, aby było co oglądać i oklaskiwać!