Orlik w szponach Gryfa

5

Choć w sobotnie południe deszcz lał jak z cebra, a wiatr dokuczał niemiłosiernie, to jednak młodzicy Akademii Gryf Gmina Zamość schodzili z boiska uśmiechnięci.
Powody do radości sprawili sobie sami, pokonując w kolejnym spotkaniu ligi wojewódzkiej Orlika Lubartów 6:0 (3:0). Tym samym podopieczni Pawła Szajewskiego i Tomasza Goździuka dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. BRAWO!

– Kolejne dobre spotkanie z kilkoma strzelonymi bramkami po ładnych akcjach. Najbardziej cieszy, że pierwszy raz od dawna zagraliśmy na zero z tyłu. Duże pochwały dla całego zespołu za zaangażowanie i włożone serce w grę – ocenił występ swojego zespołu trener Paweł Szajewski.
Następne spotkanie młodzików w sobotę o 10. 00. na wyjeździe z FA Lublin.

Akademia Gryf Gmina Zamość – Orlik Lubartów 6:0 (3:0)

Bramki: Ziemba 4,27,34,53, Zawadzki 24,54.
Gryf: Proć – Łapa, Soboń, Kosiński, Kudyk – Ziemba, Zawadzki, Troć – Kowalski oraz Szczuka, Piwko, Gałaszkiewicz, Bury, Janda.