Porażka na Sukienniczej

Niestety, w ostatnim ligowym meczu (we środę 13 września) przegraliśmy z Janowianką Janów Lubelski 4:1. Mecz został rozegrany na obiekcie Janowianki jako mecz przełożony z 3 września ze względu na trudne warunki pogodowe.
Gole w zaległym meczu dla Janowianki zdobywali: Michał Mistrzyk (8′ i 67′) oraz Yuri Perin (14′ i 60 minuta meczu). Bramkę honorową dla Gryfu strzelił w 26 minucie Dawid Gierała.
Jak komentuje trener Gryfu, Sebastian Luterek, gospodarze już na początku postawili mocne warunki:
𝘚𝘻𝘺𝘣𝘬𝘰 𝘻𝘥𝘰𝘣𝘺𝘵𝘦 𝘥𝘸𝘪𝘦 ł𝘢𝘥𝘯𝘦 𝘣𝘳𝘢𝘮𝘬𝘪 𝘥𝘭𝘢 𝘱𝘳𝘻𝘦𝘤𝘪𝘸𝘯𝘪𝘬𝘢 𝘯𝘢𝘱𝘦𝘸𝘯𝘰 𝘶𝘴𝘵𝘢𝘸𝘪ł𝘺 𝘱𝘪𝘦𝘳𝘸𝘴𝘻ą 𝘤𝘻ęść 𝘮𝘦𝘤𝘻𝘶.
𝘎𝘥𝘺 𝘸𝘺𝘥𝘢𝘸𝘢ł𝘰 𝘴𝘪ę ż𝘦 𝘸𝘳ó𝘤𝘪𝘭𝘪ś𝘮𝘺 𝘥𝘰 𝘮𝘦𝘤𝘻𝘶 𝘱𝘰 𝘣𝘳𝘢𝘮𝘤𝘦 𝘎𝘪𝘦𝘳𝘢ł𝘺 𝘴𝘵𝘳𝘢𝘵𝘢 𝘸 ś𝘳𝘰𝘥𝘬𝘶 𝘱𝘰𝘭𝘢 𝘴𝘬𝘶𝘵𝘬𝘰𝘸𝘢ł𝘢 trzecią 𝘣𝘳𝘢𝘮𝘬ą 𝘥𝘭𝘢 𝘑𝘢𝘯𝘰𝘸𝘪𝘢𝘯𝘬𝘪. 𝘞 𝘬𝘰ń𝘤𝘰𝘸𝘦𝘫 𝘧𝘢𝘻𝘪𝘦 𝘮𝘦𝘤𝘻𝘶 𝘯𝘪𝘦 𝘵𝘳𝘢𝘧𝘪𝘢𝘮𝘺 𝘫𝘦𝘴𝘻𝘤𝘻𝘦 𝘻 𝘳𝘻𝘶𝘵𝘶 𝘬𝘢𝘳𝘯𝘦𝘨𝘰 𝘢 𝘸 𝘴𝘺𝘵𝘶𝘢𝘤𝘫𝘪 𝘴𝘢𝘮 𝘯𝘢 𝘴𝘢𝘮 𝘉𝘳𝘺𝘬 𝘵𝘳𝘢𝘧𝘪𝘢 𝘸 𝘴ł𝘶𝘱𝘦𝘬 𝘪 𝘵𝘺𝘮 𝘴𝘢𝘮𝘺𝘮 𝘸𝘺𝘴𝘰𝘬𝘢 𝘱𝘰𝘳𝘢ż𝘬𝘢 𝘴𝘵𝘢𝘫𝘦 𝘴𝘪ę 𝘧𝘢𝘬𝘵𝘦𝘮.
Czeka nas teraz sporo pracy na treningach i szansa na 3 punkty w kolejnym, wyjazdowym meczu ze Startem Krasnystaw w sobotę.