Porażka trampkarzy w Lublinie

Takie mecze też się zdarzają. Trampkarze Gryfa Gmina Zamość w trzeciej kolejce ligi wojewódzkiej musieli uznać wyższość Football Academy BSS Lublin, przegrywając na wyjeździe aż 0:8 (0:1).

– Zasłużona porażka z połączoną drużyną FA i BSS Lublin. Przeciwnik był lepszy zarówno fizycznie jak i piłkarsko, a my nie potrafiliśmy się utrzymać przy piłce na połowie rywala. Do przerwy jeszcze się trzymaliśmy, ale po zmianie stron i kontuzjach kilku zawodników gospodarze potwierdzili swoją dominację – skomentował spotkanie trener Paweł Szajewski.

FA BSS Lublin – Gryf Gmina Zamość 8:0 (1:0)

Gryf: Proć – Łapa, Kosiński, Kowalski, Szczuka – Zawadzki, Poździk, Lewicki – Ziemba, Witoszka, Mamełka oraz Soboń, Komisarczuk, Gajewski.

 

Okazja na rehabilitację już w sobotę o 12.00 w Zawadzie, gdy Gryf podejmie Orlęta Dęblin.