Poszli za ciosem!

Po ubiegłotygodniowej wygranej z Sygnałem II Lublin nasi trampkarze młodsi tym razem pokonali na wyjeździe OSiR Biłgoraj 4:3 (2:0).

– Dobrze weszliśmy w mecz i szybko prowadziliśmy 2:0. Po przerwie dołożyliśmy kolejne 2 gole przedzielone bramką  gospodarzy. Dekoncentracja w końcówce spotkania sprawiła, że zwyciężyliśmy minimalnie. Chłopaki zasłużyli na brawa za całokształt i widać, że forma zwyżkuje. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej zagramy za tydzień w sobotę o 11 00 z Lublinianką w Zawadzie – podsumował wygrany mecz trener Paweł Szajewski.

OSiR Biłgoraj – Gryf Gmina Zamość 3:4 (1:2)

Bramki: Zawadzki 6, 47 (karny), Janda 9, Troć 64.

Gryf: Proć- Cholewiński, Kosiński, Kowalski, Łapa- Zawadzki, Mamełka, Troć- Ziemba, Gajewski, Janda oraz Szewczuk, Szczuka, Galaszkiewicz, Piwko, Bury.