Pracowici jak pszczółki

Pracowici-jak-pszczolki
Nasze dzielne żaki mają za sobą pracowity weekend.
Zespół Przemysława Gałki i Damiana Koszela w sobotę udanie walczył w rozgrywkach ligowych, a dzień później z powodzeniem rywalizował w Deichmann Minimistrzostwach.
Kadry naszych żaków:
Akademia Gryf Gmina Zamość (rocznik 2013): Tymon Goch, Adrian Greszta, Tymon Bazan, Szymon Węcłak, Aleksander Szpindor, Kacper Miedziocha, Alan Kaszuba, Piotr Szypuła, Błażej Brzozowiec, Oskar Litwin, Alan Janda.
Akademia Gryf Gmina Zamość (rocznik 2012): Filip Pawelec, Jaś Szpindor, Aleksander Król, Miłosz Jargieło, Filip Skuba, Mateusz Szajewski, Kuba Dzięba, Alan Jachymczuk, Kamil Bilski, Dawid Bidiuk, Wojtek Winiarczyk, Miłosz Adamczuk, Dawid Rybczyński, Jakub Belina, Dorian Milewski, Kacper Obrzyński, Ksawery Bondyra, Maksymilian Bondyra, Igor Welhan, Gabryś Pitwała, Oliwier Mościbroda.
Trenerzy: Przemysław Gałka i Damian Koszel.