Puchar Tymbarku dla Gryfa!

Majówkę AD 2022 zaczynamy świetną informacją! Żaki młodsze Akademii Gryf Gmina Zamość (U-8) zwyciężyły w eliminacjach powiatowych turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nagrodę drużyna trenera Dawida Nowogrodzkiego pojedzie na finały wojewódzkiego, które odbędą się 30 maja w Międzyrzecu Podlaskim.

Finał Turnieju został zaplanowany na 14 czerwca, a areną zmagań będzie PGE Narodowy w Warszawie.

 

Po końcowym gwizdku szczęśliwi byli nie tylko młodziutcy gracze oraz ich trener, ale również rodzice dopingujący swoje pociechy. W wielu przypadkach mamusia i tatuś zapowiedzieli specjalne „premie” w postaci dodatkowej porcji bitej śmietany, podwójnej dawki bajek na dobranoc czy wizyty w parku trampolin. Uważamy oczywiście, że dziarska ekipa ośmiolatków jak najbardziej zasłużyła, aby odrobinę poświętować.

Akademia Gryf:  Igor Bochenko, Filip Dziędziurko, Marcel Grula, Oliwier Jachymczyk, Miłosz Szewc, Oskar Wielgusiak, Fabian Zygmunt. Trener: Dawid Nowogrodzki.

Fot. Marek Wielgusiak