Razem tworzymy Przyszłość – Rozvita

Funkcjonowanie Akademii Gryf Gmina Zamość oparte jest na wielu płaszczyznach.
Jedną z nich jest pozyskiwanie Partnerów Klubu, którzy aktywnie wspierają nasz rozwój.

Cieszymy się, że w tym gronie znajduje się Rozvita – Roztoczańska Witamina – jedyna w Polsce suszarnia owoców, która do produkcji wykorzystuje energię cieplną powstałą w zlokalizowanej obok biogazowni rolniczej. Dzięki temu procesowi pyszne jabłkowe chipsy i frytki Rozvity nie tylko zachowują swój naturalny smak, ale pełno w nich również witamin i przyswajalnych pierwiastków.

Krótko mówiąc, Rozvita to owocowe smakołyki skrojone dokładnie na miarę naszego zdrowia!

Wymiernym efektem naszej współpracy jest trzydniowy turniej dla dzieci i młodzieży Rozvita Cup, który w sierpniu doczeka się swej drugiej edycji.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Facebook:
www.facebook.com/RoztoczanskaVitamina

Strona www:

O ROZVICIE