Remis z Gromem, mimo gry rywala w 10.

Wynikiem 1:1 zakończyło się dla nas domowe spotkanie w ramach 21. kolejki Hummel IV ligi z Gromem Kąkolewnica.

W meczu wiele było walki, zaangażowania, ale także nieskuteczności i prostych błędów. Pierwszy gol padł w drugiej połowie. W 54 minucie z rzutu karnego gola dla Gryfa zdobył niezawodny Mikołaj Grzęda. W 67 minucie z rzutu karnego, wyrównał Jakub Pryliński. W 74 minucie za faul przed polem karnym czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości Marcin Chilimoniuk. Mimo kilku dogodnych szans nie udało nam się odmienić losów spotkania. Grom jednocześnie utrzymał wynik, mimo gry w osłabieniu ponad 20 minut.

– Zostawiliśmy na boisku bardzo dużo zdrowia, musimy szanować ten punkt – podsumowywał podczas konferencji Adrian Świderski, trener Gromu.

Dziękujemy kibicom za obecność, bo #RazemTworzymyPrzyszłość.