Remis z Orlętami

Trampkarze młodsi Gryfa zremisowali z Orlętami Radzyń Podlaski 2:2 w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Do pełni szczęścia podopiecznym Pawła Szajewskiego zabrakło odrobiny koncentracji w końcówce meczu.

– Sześć minut przed końcem spotkania straciliśmy prowadzenie, więc to zawsze boli. Z przebiegu gry wynik jest jednak sprawiedliwy, a obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Szkoda, bo w tej rundzie za każdym razem, gdy gramy dobre zawody, to trochę brakuje nam szczęścia i kończymy je tylko z jednym punktem na koncie. Brawa dla chłopaków, bo pokazali dużo piłkarskiej jakości i zostawili serce na boisku. Za tydzień na wyjeździe z Orlikiem Dęblin rozegramy ostatnie spotkanie w tym sezonie – powiedział trener Paweł Szajewski.

 

Gryf Gmina Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (0:0)

Bramki: Zawadzki 43, 61

Gryf: Proć – Poździk, Kowalski, Kosiński, Kudyk – Zawadzki, Troć, Łapa – Mamełka, Witoszka, Lewicki oraz Szewczuk, Gałaszkiewicz, Soboń, Duda