Skoro weekend – to gramy!

Przed nami kolejne piłkarskie emocje z Gryfem Gmina Zamość.

Czwartoligowcy w sobotę o 15.00 zagrają na wyjeździe ze Świdniczanką. Drugi zespół, występujący w Keeza klasa A, w niedzielę o 14.30 zmierzy się w Lipsku z Orionem Jacnia.

 

Prawdziwy maraton czeka natomiast drużyny Akademii Gryf Gmina Zamość. Wyliczankę zaczniemy od najmłodszych.

Nasze skrzaty będą gospodarzami turnieju, który odbędzie się w niedzielę od 10.00 w Zawadzie. O tej samej porze zespół żaka młodszego rozpocznie rywalizację w Biłgoraju. Żak starszy będzie zaś rywalizował w sobotę od 9.00 w Zamościu. Orlik młodszy w sobotę o 9.00 będzie gospodarzem turnieju w Zawadzie.

Mecze ligowe czekają natomiast młodzików i trampkarzy młodszych. Zespół Rafała Buraka i Andrzeja Rycaka w sobotę o 11.00 w Lipsku podejmie MKS Szczebrzeszyn, a podopieczni Pawła Szajewskiego zagrają na wyjeździe z Powiślakiem Końskowola.

Zapraszamy na mecze!