Stalowa wola zwycięstwa!

To był niezwykle udany weekend dla naszej Akademii!
Po wczorajszych świetnych wiadomościach z PZU Beksa Cup w Lublinie tym razem pozytywne info napłynęło ze Stalowej Woli, gdzie rywalizowały nasze żaki starsze.
Co prawda w turnieju organizowanym pod balonem przez Akademia Piłkarska STAL Stalowa Wola klasyfikacji nie prowadzono, a wszystkich nagrodzono pucharami i medalami, ale mówiąc krótko – wracamy w dobrych nastrojach i z podniesionym czołem.
Podopieczni Damiana Koszela i Krystiana Wołocha, dopingowani przez swoich rodziców, spisali się dosłownie na medal!
Gratulacje!
Cieszymy się że mieliśmy możliwość konfrontacji z innymi drużynami niż na co dzień. Każda taka rywalizacja to cenne doświadczenia dla chłopców, tym bardziej że dla części z nich był to pierwszy taki turniej. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny – ocenił turniej trener Damian Koszel.
Akademia Gryf Gmina Zamość:
Piotr Szypuła, Adrian Greszta, Filip Czuba, Jakub Janda, Kajetan Jędrzejewski, Filip Lewandowski, Oskar Litwin, Dawid Luterek, Liam Matysiak, Oskar Wielgusiak.
Trenerzy: Damian Koszel, Krystian Wołoch.