Świetny występ żaków!

Znakomite informacje napłynęły z Kielnarowej, gdzie rozgrywany był turniej PZU Resovia Winter Cup!

Drużyna żaków Akademii Gryf Gmina Zamość zajęła trzecie miejsce w stawce 15 ekip!

Nasz zespół, prowadzony przez Dawida Nowogrodzkiego, wygrał swoją grupę, w której rywalami byli:  Szkółka Piłkarska Błękit Żołynia, Iskra Przysietnica, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie III oraz Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój II.

W finałowym miniturnieju czerwono-żółto-biali minimalnie ulegli Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec i Beniaminek Soccer Schools Rzeszów, zajmując ostatecznie świetne TRZECIE MIEJSCE!

– Brawa dla chłopaków za zaangażowanie i walkę o każdą piłkę. Pojechali daleko od domu, mierzyli się z utytułowanymi klubami, udowadniając, że solidna praca na treningach przynosi efekty – komplementował swój zespół trener DAWID NOWOGRODZKI. – Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie. Turniej przebiegał bardzo sprawnie i w sportowej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni i ze zwiększoną energią zabieramy się do dalszej pracy.

Akademia Gryf: Igor Bochenko, Filip Dziędziurko, Marcel Grula, Marcel Kudyk, Oliwier Jachymczyk, Miłosz Szewc, Oskar Wielgusiak, Aleksander Szpindor, Fabian Zygmunt. Trener: Dawid Nowogrodzki.

 

(Fot. Marek Wielgusiak – pięknie dziękujemy!)