Sygnał do lepszej gry!

Trochę to trwało, ale nadzieja nie umarła!  W wielu meczach dobra gra naszych trampkarzy młodszych nie szła w parze ze skutecznością. Tym razem wreszcie wszystko zaskoczyło i zespół Pawła Szajewskiego pokonał Sygnał II Lublin 4:0 (2:0).

– Oj, czekaliśmy bardzo długo na tę wygraną. Po dobrym meczu pokonaliśmy rywali. Cieszy zarówno lepsza skuteczność, jak i pierwsze spotkanie na zero z tyłu. Ta wygrana powinna dodać naszym zawodnikom otuchy i wiary we własne możliwości. Że tak powiem – daliśmy wyraźny sygnał, że możemy grać lepiej – nie ukrywa trener Paweł Szajewski.

A kolejna szansa na podreperowanie konta punktowego już w sobotę o 13.00, gdy Gryf zagra na wyjeździe z OSiR-em Biłgoraj.

Gryf II Gmina Zamość – Sygnał II Lublin 4:0 (2:0)

Bramki: Ziemba 24, 47, Zawadzki 34 (z karnego), Mamełka 65.

Gryf: Proć – Cholewiński, Gajewski, Kosiński, Łapa – Zawadzki, Troć, Mamełka – Ziemba, Gałaszkiewicz, Lewicki oraz Szczuka, Piwko.