Ta współpraca przyniesie nam Profit!

Runda jesienna zakończona, ale nie oznacza to bynajmniej, że … Gryf Gmina Zamość zapadł w zimowy sen! Wręcz przeciwnie!

Plan przygotowań seniorów dopięty już na ostatni guzik, w najbliższą sobotę (4 grudnia) w Zawadzie planujemy turnieje mikołajkowe, a w ramach zwiększania jakości pracy rozszerzamy współpracę ze Studiem Sportu Profit!

Jesteśmy już po spotkaniu z właścicielami firmy – Pawłem Puszkarskim i Krystianem Kuronem.
Szybko osiągnęliśmy porozumienie i wkrótce ruszamy z kopyta! Niebawem wszyscy zawodnicy Akademii Gryf Gmina Zamość znajdą fachowe wsparcie z zakresu poprawnych wzorców ruchowych, motoryki i odnowy biologicznej.

– O tym, jak istotny wpływ ma fachowe przygotowanie motoryczne na wyniki sportowe, nikogo z ludzi obracających się w sporcie nie trzeba przekonywać. Doceniając wagę tego problemu, wraz ze Studiem Sportu Profit rozszerzymy zakres naszej współpracy. Mamy podobne spojrzenie na rozwój młodych zawodników, więc pora na kolejny krok – podkreślił wartość współpracy koordynator Akademii Sebastian Luterek.

 

– Studio Sportu Profit współpracuje z wieloma klubami oraz zawodnikami uprawiającymi różne dyscypliny. Nasza oferta jest kompleksowa, ponieważ doradzamy, programujemy treningi personalne i grupowe oraz zapewniamy skuteczną odnowę biologiczną. Na wyposażeniu mamy również profesjonalną komorę hiperbaryczną i strefę regeneracji ze spodniami dynamic recovery. Jestem pewien, że nasza współpraca z Akademią Gryf Gmina Zamość przyniesie obu stronom wymierne korzyści – mówi Paweł Puszkarski ze Studia Sportu Profit.