To, co tygryski (i żaki) lubią najbardziej!

Trening jest niezwykle ważny! Ćwiczenia techniczne są arcyciekawe, strzały ekscytujące, a dryblingi dają radość! Ale i tak wszyscy pytaliśmy i pytamy: „Trenerze, kiedy będzie gierka?”

Nie inaczej rzecz  ma się z najmłodszymi adeptami piłki nożnej. Bo gierka to jest to, co tygryski (i żaki) lubią najbardziej! Oczywiście czujne  oko Przemysława Gałki i Damiana Koszela widzi wszystko, a trenerskie doświadczenie podpowiada, w jaki sposób doskonalić poszczególne elementy.

Zgodnie z zaleceniami PZPN (szkolenie dzieci w wieku 4-12 lat) w Akademii Gryf Gmina Zamość po wszechstronnych ćwiczeniach ruchowych oraz zabawach (grach) i ćwiczeniach technicznych przychodzi właśnie pora na gierkę!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – w rolach głównych podopieczni trenerów Przemysława Gałki i Damiana Koszela.