Trudny początek rundy dla seniorów Gryfa

Wynikiem 3:0 zakończył się sobotni mecz Huraganu Międzyrzec Podlaski z Gryfem Gmina Zamość. Gospodarze wygrali pewnie i po swojej stronie mieli wszystkie piłkarskie argumenty.

Mecz nie układał się dla nas już od początkowych minut. W 21 minucie do siatki trafił Piotr Krzewski. Nie minęło 10 minut, a na 2:0 podwyższył Dionata Tonin. W 52. minucie wynik na 3:0 ustalił Piotr Radziszewski. W meczu nei zabrakło walki i żółtych kartek (3 dla zawodników Huraganu, 2 dla Gryfa) oraz roszad (po 5 zmian z obydwu stron).

Przebieg meczu komentuje nasz selekcjoner:

–  Przeciwnik brutalnie wykorzystał wszystkie nasze błędy i zasłużenie wygrał. Żaden z naszych zawodników nie zagrał dzisiaj na miarę swoich możliwości.

Trener Luterek oczekuje od zawodników tylko jednego:
–  Nie pozostaje nam nic innego jak szybko zrehabilitować się w kolejnym, domowym meczu – podsumowuje trener.

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Gryf Gmina Zamość

sobota, 16 marca, godzina 12:00, stadion na Pszennej 3, Międzyrzec
sędziowie: Mucha Łukasz (sędzia główny), Czubiel Rafał (sędzia asystent 1), Ryba Stanisław (sędzia asystent 2)
bramki: 3 (21′ Piotr Krzewski, 32′ Dionata Tonin, 52′ Paweł Radziszewski)