Trzecie miejsce młodzików

 

Młodzicy Gryfa Gmina Zamość zakończyli rozgrywki ligi wojewódzkiej na trzecim miejscu.

W ostatnim spotkaniu sezonu podopieczni Pawła Szajewskiego i Tomasza Goździuka ulegli Football Academy Lublin 2:5 (2:1). Możemy tylko żałować, że w piłce nożnej nie przyznaje się bonusów bramkowych za piękne gole, bo oba trafienia młodych gryfowców były naprawdę niezwykłej urody.

– Do przerwy wyglądaliśmy dobrze i prowadziliśmy 2:1 po bramkach Ziemby i Kowalskiego. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy tracimy w dwie minuty dwie bramki po strzałach z rzutu karnego i wolnego, co okazało się kluczowe. Próbując wyrównać, odkryliśmy się i goście dołożyli jeszcze dwie bramki. Mimo porażki brawa dla zespołu  za ambicję – ocenił spotkanie trener Paweł Szajewski.

W czasie meczu jeden z graczy Gryfa doznał kontuzji ręki. ADRIANIE! Życzymy zdrowia, trzymamy kciuki za szybki powrót do gry i czekamy na Ciebie!

Gryf Gmina Zamość – FA Lublin 2:5 (2:1)

Bramki: Ziemba 7, Kowalski 19 aweł

Gryf: Proć – Łapa, Soboń, Kosiński, Kudyk – Ziemba, Zawadzki, Lewicki – Kowalski oraz Szewczuk, Szczuka, Kyc, Gałaszkiewicz, Piwko, Bury, Janda, Stefański.

 

Na filmikach oba trafienia dla Gryfa.