Tydzień pełen atrakcji!

 

W najbliższym tygodniu na sympatyków i  kibiców Gryfa Gmina Zamość czeka mnóstwo atrakcji.

W dniach 28-30 czerwca (poniedziałek – środa) odbędzie się IX Turniej im. Jana Wojtaszka, w którym zagrają drużyny żaków, orlików i młodzików z całego województwa lubelskiego.

– Patron Turnieju, Jan Wojtaszek, był długoletnim działaczem Klubu Sportowego Echo Zawada oraz osobą bardzo poważaną – nie tylko w świecie sportu. „Mały Jasio” miał niezwykle wielkie serce, zawsze chętnie służył pomocą i dlatego przez wszystkich był bardzo lubiany – wspomina kierownik Gryfa, a w przeszłości bramkarz Echa Zawada Mariusz Sokołowski.

Na niedzielę, 4 lipca, zaplanowane zostały natomiast obchody 10-lecia STS Gryf Gmina Zamość oraz otwarcie stadionu w Zawadzie.

– Zechcemy podsumować pierwszą dekadę działalności klubu, a przede wszystkim podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania i rozwoju. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Zamość oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy moc atrakcji zarówno dla najmłodszych pociech, jak i dla starszych – zachęca do odwiedzenia stadionu w Zawadzie Prezes STS Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra.

 

W ramach atrakcji organizatorzy przygotowali m.in. piknik sportowy z konkursami dla dzieci, dmuchane zamki i kiermasz. Kibice zobaczą też mecz Echo Zawada – Gryf Gmina Zamosć.

Szczegóły znajdują się na plakacie.