Udany turniej orlików Gryfa

Orliki Akademii Gryfa coraz śmielej rozwijają skrzydła. W czwartkowym turnieju w Szczebrzeszynie w ramach rozgrywek ZOZPN podopieczni trenerów Rafała Buraka i Damiana Koszela dopisali do swojego konta kolejne punkty.

Młodzi Gryfowcy rozpoczęli od zwycięstwa z Gaudium Zamość 2:0 (bramki: Tomasz Machałek, Oskar Łygas). W drugim spotkaniu nasz zespół uległ po walce MKS Szczebrzeszyn 0:1. W kolejnych meczach  drużyna z Gminy Zamość odniosła już zwycięstwa, pokonując Włókniarza Frampol 1:0 (bramka: Kacper Nalepko) oraz AMSPN Hetman Zamość 4:0 (bramki: Tomek Machałek 2, Jakub Rudnicki, Mateusz Kasiedczak).

 

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego turnieju, a rywalom dziękujemy za walkę i postawę fair play.

Akademia Gryf Gmina Zamość: Jakub Padjuczenko, Wojciech Radliński – Bartek Kozak, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Kacper Nalepko, Jaś Szpindor, Tomek Machałek, Mateusz Gajewski, Kamil Kasiedczak, Mikołaj Długosz, Gabriel Zawadzki, Mateusz Kasiedczak, Jakub Rudnicki. Trenerzy: Rafał Burak, Damian Koszel.