Umocnić się na prowadzeniu!

W sobotę o 17.00 serdecznie zapraszamy na Stadion Gminny w Zawadzie.       

W rolach głównych wystąpią gracze Gryfa Gmina Zamość i Sparty Rejowiec Fabryczny.
Stawką będą natomiast kolejne punkty w rywalizacji Hummel IV ligi (gr. spadkowa).
Nie ukrywamy, że mamy na nie ogromny apetyt. Nasi rywale zajmują szóste miejsce z dorobkiem 27 pkt. i podobnie jak my walczą o zachowanie ligowego bytu.

 

W ostatniej kolejce Sparta zremisowała bezbramkowo przed własną publicznością z Hetmanem Zamość. Zespół Bartosza Bodysa grał również w środę w finale okręgowego Pucharu Polski, ulegając trzecioligowej Chełmiance.

– Wystarczy zerknąć na wyniki drużyn naszej grupy i widać wyraźnie, że wszystko jest na styku. Podobnie będzie zapewne i w sobotę.
Przed nami mecz walki, w którym o końcowym wyniku mogą decydować cechy wolicjonalne.


Na szczęście atmosfera w drużynie po zwycięstwie w Piotrowicach jest bojowa.

Mamy za sobą dobry mecz i teraz chcemy zaprezentować podobną postawę przed własną publicznością. Podchodzimy z szacunkiem dla rywala, ale nie ukrywam, że chcemy podnieść z murawy komplet punktów i umocnić się na prowadzeniu. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale to tylko nas mocniej motywuje. Krótko mówiąc, chcemy pokazać ofensywną i skuteczną piłkę. Zapraszam do Zawady, bo zapowiada się ciekawe widowisko – podkreśla trener Sebastian Luterek.

Spotkanie sędziuje Sylwester Wuczko (Lublin).