W DRODZE NA PGE NARODOWY

👉W środowe popołudnie zapraszamy na Stadion Gminny w Zawadzie, gdzie o 16.00 w meczu 1/2 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN podejmiemy Tomasovia.Tomaszow.info. Zespół Pawła Babiarza to świeżo upieczony trzecioligowiec, który po dziewięciu kolejkach rozgrywek w gr. IV zajmuje szesnaste miejsce z dorobkiem pięciu punktów (bramki: 14:19). Na zwycięzcę tego meczu czeka już Huczwa Tyszowce, która w drugim półfinale pokonała Hetmana Zamość 2:1.
👉Faworytem środowej potyczki będą z pewnością niebiesko-biali, którzy w ubiegłym sezonie w cuglach wygrali czwartoligową rywalizację. Defensorzy Gryfa muszą zwrócić szczególną uwagę na Damiana Szutę – autora ośmiu trafień dla Tomasovii! W klasyfikacji najlepszych strzelców ligowych sytuuje go to na drugim miejscu za Marcinem Stefanikiem (Siarka), mającym na koncie 10 goli.
A oto strzelcy bramek dla Gryfa (16):
5 – Damian Baran,
3– Bartłomiej Panas,
2 – Damian Dołba, Dawid Dobromilski, Kamil Woźniak,
1 – Hubert Sałamacha, Marcel Myszka.
Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie graczem Tomasovii był Hubert „Gutek” Sałamacha.
W podziękowaniu dla naszych Kibiców za dotychczasową frekwencję na meczach ligowych wstęp na środowe spotkanie jest WOLNY. Zapraszamy!
Choć faworyta wskazać nie trudno, to przecież … piłka jest okrągła, a bramki są dwie.
Będziemy walczyć! Wszak i i Gryf marzy o tym, żeby zagrać na PGE Narodowym.
Spotkanie poprowadzi Kacper Gil, który ostatnio sędziował nam w Krasnobrodzie.