W środę gramy we Włodawie

Już w środę o 17.00 kolejny mecz Gryfa! Tym razem drużyna Sebastiana Luterka zagra na wyjeździe z Włodawianką Włodawa.

Nasz rywal rywalizował w grupie I hummel IV ligi, w której zajął ostatnie miejsce z dorobkiem 16 pkt. W meczach marcowych ekipa z Włodawy potrafiła jednak pokonać przed własną publicznością Motor II Lublin 2:0. Podobnie jak kilka innych zespołów również i kadra zespołu Mirosława Kosowskiego została wzmocniona graczami z Ukrainy. Dość powiedzieć, że w wyjazdowym spotkaniu z Huczwą Tyszowce (3:3) w wyjściowym składzie Włodawianki znalazło się pięciu graczy z tego kraju.

– Rywale grają twardo, nogi nie odstawiają i musimy im przeciwstawić się tym samym. Na szczęście po przerwie za kartki wraca nam już kilku graczy i wybór będę miał większy – mówi trener Sebastian Luterek.

Mecz sędziuje Karol Kowalski.