Warsztaty szkoleniowe z Rakowem

Za nami kolejne cenne doświadczenie! W niedzielę trenerzy i zawodnicy naszej Akademii gościli w na obiektach Lublinianki, gdzie w ramach współpracy odbyły się warsztaty szkoleniowe prowadzone przez szkoleniowców Akademii Piłkarskiej Raków Częstochowa.

W części praktycznej zajęć trening pokazowy na zawodnikach Akademii Gryf Gmina Zamość i Akademii Bronowice Lublin poprowadził Paweł Nocuń. Kilku naszych młodych graczy zaprezentowało się na tyle korzystnie, że otrzymali zaproszenie na treningi w Częstochowie!

W części teoretycznej Dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź wraz z trenerem Pawłem Nocuniem omówili fazy gry w ataku, dzieląc się z obecnymi swoimi refleksjami i doświadczeniem. W panelu dyskusyjnym nie zabrakło oczywiście wielu pytań i cennych podpowiedzi, za co bardzo dziękujemy!

Miło nam również poinformować, że kolejne szkolenie (wiosna 2022) odbędzie się na naszych obiektach w Zawadzie!