Weekend pod znakiem derbów

Na plan pierwszy najbliższego piłkarskiego weekendu zdecydowanie wysuwają się czwartoligowe derby z Hetmanem Zamość, które odbędą się w sobotę o 14.00 na Stadionie Gminnym w Zawadzie.

Po dwóch bezbramkowych remisach z zespołami z czołówki tym razem zespół Sebastiana Luterka powalczy z ekipą, która w tabeli jest niżej niż Gryf. Zamościanie z dorobkiem siedmiu punktów zajmują jedenaste miejsce, wyprzedzając jedynie Brata Siennica Nadolna. Czerwono – żółto – biali mają punktów 14 i mocno wierzą, że po sobotnim meczu przybędzie im kolejne 3. W pierwszej rundzie górą był Gryf, wygrywając w Zamościu 2:1 (Damian Baran, Bartłomiej Panas).

 

Spotkanie sędziuje Michał Mikulski z Lublina.

 

Dokładnie w tym samym czasie, gdy o punkty będą walczyć nasi czwartoligowcy, na murawę wybiegnie również drugi zespół Gryfa pod wodzą Rafała Buraka. Nasza drużyna zagra w Dereźni z Orionem. Gospodarze sobotniego spotkania mają punkt więcej od Gryfa, zapowiada się więc ciekawe starcie.

W sobotę o 13.00 o drugie ligowe zwycięstwo powalczą również nasi trampkarze młodsi. Zespół Pawła Szajewskiego zmierzy się na wyjeździe z OSiR-em Biłgoraj.