WITAMY W GRYFIE!

 

Miło nam poinformować, że do kadry trenerskiej Akademii Gryf Gmina Zamość dołączył ANDRZEJ RYCAK!

Jesteśmy przekonani, że byłego gracza m.in. Hetmana Zamość, Motoru Lublin i Pogoni Szczecin (108 meczów i 8 bramek w Ekstraklasie) szerzej przedstawiać nie trzeba. Przypomnijmy jednak, że w swojej bogatej karierze Andrzej Rycak występował w reprezentacji Polski juniorów (9 meczów w latach 1988-89), a Janusz Wójcik powoływał go do drużyny, która wywalczyła później wicemistrzostwo olimpijskie w Barcelonie. W dorobku trenerskim nowy szkoleniowiec Gryfa ma m.in. awans z AMSPN Hetman Zamość do trzeciej ligi oraz pracę u boku Bogusława Baniaka w pierwszoligowym Motorze Lublin.

Z pewnością wielu kibiców pamięta, że w sezonie  2001/2002 Andrzej Rycak prowadził Echo Zawada, które w zamojskiej klasie okręgowej zajęło wówczas czwarte miejsce.

 

Choć kibice Pogoni Szczecin nadali swemu ulubieńcowi nawet tytuł „Księcia Szczecina”, to Andrzej Rycak skromnie przyznaje, że przyjął propozycję współpracy od Gryfa, chcąc dzielić się swoim doświadczeniem, pogodą ducha i poczuciem humoru. I tak zapewne będzie!

W Akademii Gryf Gmina Zamość Andrzej Rycak będzie zajmować się najmłodszymi adeptami, czyli rocznikiem 2016 i młodsi. Pozostaje więc tylko zachęcić kolejnych Rodziców, aby powierzyli nam na sportowe wychowanie swoje pociechy. Wszystkie niezbędne informacje można otrzymać, dzwoniąc pod nr:  515 734 768. Serdecznie zapraszamy do Gryfowej Rodziny!