Wyjazdowa wygrana młodzików

W kolejnym spotkaniu ligi wojewódzkiej młodzicy Akademii Gryf Gmina Zamość pokonali na wyjeździe rówieśników z Biłgoraja.

– Zaczęliśmy spotkanie nerwowo i niepewnie, czego efektem była szybko stracona bramka. Jednak chłopaki się otrząsnęli, stwarzali dużo sytuacji i już do przerwy wyszli na prowadzenie 2:1 po bramkach Zawadzkiego i Kosińskiego. Po przerwie strzelamy trzecią bramkę, ale gospodarze zaraz odpowiadają golem kontaktowym. Przez to do końca były emocje. Na szczęście nie dopuściliśmy do powtórki meczu z Granicą i tym razem zgarnęliśmy pełną pulę – ocenił spotkanie trener Paweł Szajewski.

A już w sobotę o 17.30 nasi młodzicy zagrają w Lubartowie z Orlikiem.

OSiR Biłgoraj – Gryf Gmina Zamość 2:3 (1:2)

Bramki: Zawadzki 21,43, Kosiński 26.

Gryf: Proć – Łapa, Soboń, Kosiński, Ziemba – Kowalski, Zawadzki, Lewicki – Gałaszkiewicz oraz Szewczuk, Stefański, Janda, Piwko, Bury, Troć, Szczuka.