Wynik gorszy niż gra

W kolejnym spotkaniu ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Akademia Gryf Gmina Zamość uległa AT Championowi Biała Podlaska 2:6 (0:2).

Wynik spotkania może być trochę mylący, ponieważ drużyna Pawła Szajewskiego toczyła wyrównaną walkę z rywalami. To przyjezdni byli jednak bardziej konkretni w sytuacjach podbramkowych i zgarnęli pełną pulę.

– Brak skuteczności i niefrasobliwość w obronie spowodowały porażkę z AT Champion Biała Podlaska.  Spotkanie było wyrównane,  obie drużyny stworzyły sobie podobną liczbę sytuacji bramkowych, jednak to goście byli skuteczniejsi i wywieźli 3 punkty. Gratuluję rywalom wygranej! W środę o 16 30 rozegramy zaległy mecz z Orlikiem Dęblin i postaramy się odkuć – zapowiada trener PAWEŁ SZAJEWSKI.

Gryf Gmina Zamość – AT Champion Biała Podlaska 2:6 (0:2)

Bramki: Zawadzki 58 (z karnego), Ziemba 65.

Gryf: Proć – Łapa, Kosiński, Kowalski, Gałaszkiewicz – Zawadzki, Mamełka, Poździk – Ziemba, Gajewski,  Lewicki oraz Szewczuk, Szczuka, Troć, Cholewiński, Soboń, Piwko.