Wyniki Turnieju im. Wojtaszka – młodzicy

W trzecim dniu IX Turnieju im. Jana Wojtaszka w Zawadzie rywalizowali młodzicy.

Zwyciężyła Unia Hrubieszów przed Gryfem I Gmina Zamość i Football Academy Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin.  O pierwszym miejscu zadecydowała większa skuteczność zespołu trenera Mariusza Zająca. Unia z Gryfem I zdobyły bowiem po tyle samo punktów, a w meczach (grano dwie rundy) między tymi drużynami padły wyniki 1:0 i 3:4. O pierwszym miejscu zadecydował więc ogólny bilans bramkowy. Czwarte miejsce zajął Ruch Izbica, piąte MKS Szczebrzeszyn, a szóste Gryf II Gmina Zamość.

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy Zawodnik – Bartosz Kozar (Unia)

Najlepszy Bramkarz – Maciej Dyński (Ruch)

Król Strzelców – Wiktor Ziemba (Gryf).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Poniżej fotogaleria z rozdania nagród. Więcej zdjęć na FB Gryf Gmina Zamość.