Z Bratem o punkty

Dokładnie cztery miesiące trwała przerwa w rozgrywkach ligowych z udziałem Gryfa Gmina Zamość.

Po 120 dniach przerwy podopieczni Sebastiana Luterka inauguruję rundę wiosenną wyjazdowym meczem z Bratem Siennica Nadolna.

Spotkanie w niedzielę o 15.00. Przypomnijmy, że po osiemnastu kolejkach rundy zasadniczej czerwono-żółto-biali zajmują ósmą pozycję z dorobkiem 23 pkt.

(6 zwycięstw- 5 remisów- 7 porażek).
Zespół Andrzeja Ignaciuka jest zaś ostatni z 3 pkt. na koncie ( 1 zwycięstwo – 17 porażek).

W spotkaniu w Zawadzie górą był Gryf, wygrywając 4:1 (Myszka, Woźniak, Sałamacha, Dołba – Kister).
W ostatnim sparingu nasi rywale pokonali Koronę Łaszczów 5:1.
Wcześniej zaś m.in. wygrali z Ruchem Izbica 4:2, zremisowali z Unią Rejowiec 1:1 oraz ulegli Tanwi Majdan Stary 4:5.

Niedzielne starcie będzie pierwszym z czterech meczów naszego zespołu, które kończą rundę zasadniczą.
W kolejnych zmierzymy się ze Świdniczanką (dom), Huczwą Tyszowce (wyjazd) oraz Gromem Różaniec (d).

W porównaniu do meczów jesiennych w ekipie Gryfa nie zobaczymy Marcela Myszki, który przeszedł do pierwszoligowej Resovii.

Po przerwie, spowodowanej procedurami, wraca natomiast do gry Igor Szczygieł. Spotkanie sędziuje Szymon Niemczuk (KS Chełm).