Z LEGII DO GRYFA!

Tego w historii naszego Klubu jeszcze nie było!
Na zasadzie transferu definitywnego z Legia Warszawa do Gryfa Gmina Zamość przechodzi MARCEL MYSZKA, którego serdecznie witamy!
Marcel to niespełna 19-letni stoper, mogący grac również jako defensywny pomocnik. Zawodnik ma na swoim koncie MISTRZOSTWO POLSKI juniorów młodszych, wywalczone wraz z Legią w 2019 r.
– Znam Marcela bardzo długo, ponieważ prowadziłem go przez wiele lat w AMSPN Hetman Zamość. Wiem, na co go stać i jestem pewien, że kibice Gryfa szybko docenią jego piłkarską jakość. Dodatkowym atutem Marcela jest jego boiskowa osobowość idealnie wpisująca się w waleczny charakter Gryfa. Zyskujemy kolejnego młodego i perspektywicznego gracza, który na boisku nie kalkuluje, lecz daje z siebie wszystko. A trzy lata spędzone w Legii Warszawa i tytuł mistrza Polski U-17 są gwarancją wystarczających piłkarskich umiejętności – cieszy się trener Sebastian Luterek.