Zabrakło sekund do przekroczenia Granicy

 

Kilkudziesięciu sekund zabrakło podopiecznym Pawła Szajewskiego i Tomasza Goździuka do zwycięstwa z liderem ligi wojewódzkiej młodzików – Granicą Lubycza Królewska.

Zespół Zbigniewa Ulanowskiego w ostatniej minucie spotkania doprowadził do wyrównania i spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0). Bramkę dla Gryfa pięknym uderzeniem z dystansu zdobył Wiktor Ziemba.

– Byliśmy świadkami emocjonującego i stojącego na dobrym poziomie spotkania. Do tej pory przeciwnicy byli liderem z kompletem punktów i nie stracili nawet bramki, a dzisiaj wyrównującą bramkę strzelili w ostatniej minucie.  Zagraliśmy dobre zawody i wielka szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia do końca. Zawodnicy zasłużyli na brawa za walkę i zaangażowanie – chwalił swój zespół po końcowym gwizdku trener PAWEŁ SZAJEWSKI.

Gryf Gmina Zamość – Granica Lubycza Królewska 1:1 (0:0)

Bramki: Ziemba 39 – Dziura 60

 

Gryf: Proć – Łapa, Kowalski, Kosiński, Kudyk – Ziemba, Zawadzki, Lewicki – Soboń oraz Szewczuk, Szczuka, Troć, Gałaszkiewicz, Piwko, Bury, Janda, Stefański.

 

Galeria z meczu (fot. tomt/Gryf Gmina Zamość)