Zagrali na… szóstkę!

 

W ostatnim turnieju ligi orlika starszego bardzo udanie zaprezentował się zespół Akademii Gryf Gmina Zamość.

Podopieczni trenera Rafała Buraka zakończyli rywalizację z kompletem sześciu zwycięstw!

– Na koniec sezonu chłopcy pokazali mnóstwo zaangażowania, wolę walki, a przy okazji cieszyli się grą w piłkę – nie szczędził pochwał swoim podopiecznym Rafał Burak. – Przed nami teraz turniej imienia Jana Wojtaszka, a po nim kilka tygodni wytchnienia od treningów, po czym ponownie zabieramy się do pracy!

Turniej, którego organizatorem była FA Zamość, odbywał się na boiskach za Rotundą.

Gryf: Kuba Padjuczenko, Wojtek Radliński, Bartek Kozak, Gabryś Zawadzki, Michał Milczuk, Kacper Nalepko, Jaś Szpindor, Mikołaj Dlugisz, Mateusz Gajewski, Bartek Strzelecki, Kamil Kasiedczak, Mikołaj Długosz. Trener: Rafał Burak.