Żaki trzymają fason!

Kolejny udany turniej ma za sobą drużyna żaków Akademii Gryf Gmina Zamość. Podobnie jak przed tygodniem, tak i tym razem podopieczni Przemysława Gałki i Damiana Koszela rywalizowali w turnieju Bronowice Cup. I po raz drugi pokazali się z dobrej strony!

– Bardzo fajny turniej, który na pewno zapamiętamy. Pokazaliśmy, że szkolenie zmierza w dobrą stronę i nie mamy się czego wstydzić na tle wielkich klubów. Trzy drużyny miały po 21 pkt . My ostatni mecz zremisowaliśmy i ostatecznie skończyliśmy z  20 pkt. na koncie, co jest bardzo dobrym wynikiem. Upalna pogoda dała nam trochę w kość,  ale dalej trenujemy i najważniejsze, że chłopaki zadowoleni. warto też dodać, że Adrian Greszta został najlepszym zawodnikiem turnieju – podsumował rywalizację trener Przemysław Gałka.
       
Na filmiku piękna parada Tymona Gocha!
A tak nasze żaki ze swoim trenerem próbowały radzić sobie z upałami.