Zapytaj swojego trenera (4) – JACEK SZCZYRBA

W czwartej odsłonie naszej trenerskiej ankiety przedstawiamy trenera Jacka Szczyrbę, który pracuje z rocznikiem 2012.

 

⚽️Moje motto życiowe brzmi… „Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”.

⚽️Kiedy byłem małym chłopcem, chciałem zostać… dorastałem w takich fajnych czasach ,że można było grać w piłkę wszędzie, gdzie było chociaż trochę miejsca i nikomu to nie przeszkadzało, więc razem z kolegami marzyliśmy o graniu w piłkę jak Brazylijczycy Ronaldo, Romario czy Ronaldinho.

⚽️Na bezludną wyspę zabrałbym książkę… bardzo lubię literaturę fantasy, więc pewnie znalazłoby się miejsce na serię Andrzeja Sapkowskiego ,,Wiedźmin” lub RR Martina ,,Gra o Tron”.

⚽️Film, na którym zawsze ronię łzę , to… polskie komedie takie jak ,,Killer” czy ,, Chłopaki nie płaczą”, które zawsze rozśmieszają mnie do łez.

⚽️Danie, które zjem o każdej porze i w każdych ilościach, to… jestem miłośnikiem żeberek i jeśli jestem gdzieś w innym mieście i zdarzy mi się jeść w restauracji, to zwykle wybieram to danie.

⚽️Zazdroszczę innym… własnych ,,czterech kątów”, na które ja cały czas ciężko pracuję.

⚽️Trzy cechy charakteru, które sprawiają, że jestem człowiekiem szczęśliwym, to… miłość do bliskich, uśmiech na co dzień i pogoda ducha.

⚽️Mój piłkarski idol to… kiedyś zachwycałem się grą Roberto Carlosa, dziś podziwiam Roberta Lewandowskiego.

⚽️Chciałbym kiedyś jeszcze zagrać w jednej drużynie z…. ze wszystkimi chłopakami, z którymi kiedykolwiek miałem okazję występować na boisku, niezależnie od tego, czy było to w piłce młodzieżowej, czy seniorskiej.

⚽️Pracując jako trener, staram się podglądać warsztat… wielu trenerów, szczególnie tych, którzy lubią grać ofensywnie .

⚽️Bycie trenerem daje mi… wiele satysfakcji, zwłaszcza wtedy, kiedy widzę uśmiechy na twarzach zawodników.

⚽️Swoich zawodników staram się nauczyć…,że gra w piłkę powinna dawać radość, a tylko systematyczny trening pozwoli im podnosić swoje umiejętności.

⚽️Warto zapisać swoje dziecko do Akademii Gryf Gmina Zamość, ponieważ… długofalowy plan rozwoju akademii i stabilne warunki do pracy, pozwalają trenerom skupić się wyłącznie na treningu, a zawodnikom na rozwijaniu swojego piłkarskiego talentu.

⚽️Za 10 lat będę… w dalszym ciągu najlepiej jak potrafię będę przekazywał swoją wiedzę kolejnemu pokoleniu młodych adeptów piłki nożnej.