Znamy rywali i terminarz

LZPN dokonał podziału zespołów czwartoligowych na dwie grupy.

Naszymi rywalami będą: Granit Bychawa, Stal Kraśnik, Start Krasnystaw, Hetman Zamość, Świdniczanka Świdnik, Kłos Gmina Chełm, Grom Różaniec, Igros Krasnobród, Kryształ Werbkowice, Huczwa Tyszowce i Brat Cukrownik Siennica Nadolna.

Pierwsza kolejka została zaplanowana na 7/8 sierpnia. Na inaugurację rozgrywek zagramy w Zawadzie ze Stalą Kraśnik.

TERMINARZ IV LIGA HUMMEL, GR.II

Kolejka nr 1
MECZ WYNIK DATA
Gryf Gmina Zamość Stal Kraśnik : 07.08.2021 17:00
Start 1944 Krasnystaw Grom Różaniec : 07.08.2021
KS Hetman Zamość Huczwa Tyszowce : 07.08.2021
Kłos Chełm Świdniczanka Świdnik : 07.08.2021
Granit Bychawa Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 07.08.2021
Kryształ Werbkowice Igros Krasnobród : 07.08.2021
Kolejka nr 2
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Igros Krasnobród : 11.08.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Kryształ Werbkowice : 11.08.2021
Świdniczanka Świdnik Granit Bychawa : 11.08.2021
Huczwa Tyszowce Kłos Chełm : 11.08.2021
Grom Różaniec KS Hetman Zamość : 11.08.2021
Gryf Gmina Zamość Start 1944 Krasnystaw : 11.08.2021 17:00
Kolejka nr 3
MECZ WYNIK DATA
Start 1944 Krasnystaw Stal Kraśnik : 14.08.2021
KS Hetman Zamość Gryf Gmina Zamość : 14.08.2021
Kłos Chełm Grom Różaniec : 14.08.2021
Granit Bychawa Huczwa Tyszowce : 14.08.2021
Kryształ Werbkowice Świdniczanka Świdnik : 14.08.2021
Igros Krasnobród Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 14.08.2021
Kolejka nr 4
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 21.08.2021
Świdniczanka Świdnik Igros Krasnobród : 21.08.2021
Huczwa Tyszowce Kryształ Werbkowice : 21.08.2021
Grom Różaniec Granit Bychawa : 21.08.2021
Gryf Gmina Zamość Kłos Chełm : 21.08.2021 17:00
Start 1944 Krasnystaw KS Hetman Zamość : 21.08.2021
Kolejka nr 5
MECZ WYNIK DATA
KS Hetman Zamość Stal Kraśnik : 28.08.2021
Kłos Chełm Start 1944 Krasnystaw : 28.08.2021
Granit Bychawa Gryf Gmina Zamość : 28.08.2021
Kryształ Werbkowice Grom Różaniec : 28.08.2021
Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce : 28.08.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Świdniczanka Świdnik : 28.08.2021
Kolejka nr 6
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Świdniczanka Świdnik : 04.09.2021
Huczwa Tyszowce Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 04.09.2021
Grom Różaniec Igros Krasnobród : 04.09.2021
Gryf Gmina Zamość Kryształ Werbkowice : 04.09.2021 17:00
Start 1944 Krasnystaw Granit Bychawa : 04.09.2021
KS Hetman Zamość Kłos Chełm : 04.09.2021
Kolejka nr 7
MECZ WYNIK DATA
Kłos Chełm Stal Kraśnik : 11.09.2021
Granit Bychawa KS Hetman Zamość : 11.09.2021
Kryształ Werbkowice Start 1944 Krasnystaw : 11.09.2021
Igros Krasnobród Gryf Gmina Zamość : 11.09.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Grom Różaniec : 11.09.2021
Świdniczanka Świdnik Huczwa Tyszowce : 11.09.2021
Kolejka nr 8
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Huczwa Tyszowce : 18.09.2021
Grom Różaniec Świdniczanka Świdnik : 18.09.2021
Gryf Gmina Zamość Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 18.09.2021 17:00
Start 1944 Krasnystaw Igros Krasnobród : 18.09.2021
KS Hetman Zamość Kryształ Werbkowice : 18.09.2021
Kłos Chełm Granit Bychawa : 18.09.2021
Kolejka nr 9
MECZ WYNIK DATA
Granit Bychawa Stal Kraśnik : 25.09.2021
Kryształ Werbkowice Kłos Chełm : 25.09.2021
Igros Krasnobród KS Hetman Zamość : 25.09.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Start 1944 Krasnystaw : 25.09.2021
Świdniczanka Świdnik Gryf Gmina Zamość : 25.09.2021
Huczwa Tyszowce Grom Różaniec : 25.09.2021
Kolejka nr 10
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Grom Różaniec : 02.10.2021
Gryf Gmina Zamość Huczwa Tyszowce : 02.10.2021 17:00
Start 1944 Krasnystaw Świdniczanka Świdnik : 02.10.2021
KS Hetman Zamość Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 02.10.2021
Kłos Chełm Igros Krasnobród : 02.10.2021
Granit Bychawa Kryształ Werbkowice : 02.10.2021
Kolejka nr 11
MECZ WYNIK DATA
Kryształ Werbkowice Stal Kraśnik : 09.10.2021
Igros Krasnobród Granit Bychawa : 09.10.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Kłos Chełm : 09.10.2021
Świdniczanka Świdnik KS Hetman Zamość : 09.10.2021
Huczwa Tyszowce Start 1944 Krasnystaw : 09.10.2021
Grom Różaniec Gryf Gmina Zamość : 09.10.2021
Kolejka nr 12
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Gryf Gmina Zamość : 16.10.2021
Grom Różaniec Start 1944 Krasnystaw : 16.10.2021
Huczwa Tyszowce KS Hetman Zamość : 16.10.2021
Świdniczanka Świdnik Kłos Chełm : 16.10.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Granit Bychawa : 16.10.2021
Igros Krasnobród Kryształ Werbkowice : 16.10.2021
Kolejka nr 13
MECZ WYNIK DATA
Igros Krasnobród Stal Kraśnik : 23.10.2021
Kryształ Werbkowice Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 23.10.2021
Granit Bychawa Świdniczanka Świdnik : 23.10.2021
Kłos Chełm Huczwa Tyszowce : 23.10.2021
KS Hetman Zamość Grom Różaniec : 23.10.2021
Start 1944 Krasnystaw Gryf Gmina Zamość : 23.10.2021
Kolejka nr 14
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Start 1944 Krasnystaw : 30.10.2021
Gryf Gmina Zamość KS Hetman Zamość : 30.10.2021
Grom Różaniec Kłos Chełm : 30.10.2021
Huczwa Tyszowce Granit Bychawa : 30.10.2021
Świdniczanka Świdnik Kryształ Werbkowice : 30.10.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Igros Krasnobród : 30.10.2021
Kolejka nr 15
MECZ WYNIK DATA
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Stal Kraśnik : 06.11.2021
Igros Krasnobród Świdniczanka Świdnik : 06.11.2021
Kryształ Werbkowice Huczwa Tyszowce : 06.11.2021
Granit Bychawa Grom Różaniec : 06.11.2021
Kłos Chełm Gryf Gmina Zamość : 06.11.2021
KS Hetman Zamość Start 1944 Krasnystaw : 06.11.2021
Kolejka nr 16
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik KS Hetman Zamość : 11.11.2021
Start 1944 Krasnystaw Kłos Chełm : 11.11.2021
Gryf Gmina Zamość Granit Bychawa : 11.11.2021
Grom Różaniec Kryształ Werbkowice : 11.11.2021
Huczwa Tyszowce Igros Krasnobród : 11.11.2021
Świdniczanka Świdnik Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 11.11.2021
Kolejka nr 17
MECZ WYNIK DATA
Świdniczanka Świdnik Stal Kraśnik : 13.11.2021
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Huczwa Tyszowce : 13.11.2021
Igros Krasnobród Grom Różaniec : 13.11.2021
Kryształ Werbkowice Gryf Gmina Zamość : 13.11.2021
Granit Bychawa Start 1944 Krasnystaw : 13.11.2021
Kłos Chełm KS Hetman Zamość : 13.11.2021
Kolejka nr 18
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Kłos Chełm : 20.11.2021
KS Hetman Zamość Granit Bychawa : 20.11.2021
Start 1944 Krasnystaw Kryształ Werbkowice : 20.11.2021
Gryf Gmina Zamość Igros Krasnobród : 20.11.2021
Grom Różaniec Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 20.11.2021
Huczwa Tyszowce Świdniczanka Świdnik : 20.11.2021
Kolejka nr 19
MECZ WYNIK DATA
Huczwa Tyszowce Stal Kraśnik : 19.03.2022
Świdniczanka Świdnik Grom Różaniec : 19.03.2022
Brat-Cukrownik Siennica Nad. Gryf Gmina Zamość : 19.03.2022
Igros Krasnobród Start 1944 Krasnystaw : 19.03.2022
Kryształ Werbkowice KS Hetman Zamość : 19.03.2022
Granit Bychawa Kłos Chełm : 19.03.2022
Kolejka nr 20
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Granit Bychawa :
Kłos Chełm Kryształ Werbkowice :
KS Hetman Zamość Igros Krasnobród :
Start 1944 Krasnystaw Brat-Cukrownik Siennica Nad. :
Gryf Gmina Zamość Świdniczanka Świdnik :
Grom Różaniec Huczwa Tyszowce :
Kolejka nr 21
MECZ WYNIK DATA
Grom Różaniec Stal Kraśnik :
Huczwa Tyszowce Gryf Gmina Zamość :
Świdniczanka Świdnik Start 1944 Krasnystaw :
Brat-Cukrownik Siennica Nad. KS Hetman Zamość :
Igros Krasnobród Kłos Chełm :
Kryształ Werbkowice Granit Bychawa :
Kolejka nr 22
MECZ WYNIK DATA
Stal Kraśnik Kryształ Werbkowice :
Granit Bychawa Igros Krasnobród :
Kłos Chełm Brat-Cukrownik Siennica Nad. :
KS Hetman Zamość Świdniczanka Świdnik :
Start 1944 Krasnystaw Huczwa Tyszowce :
Gryf Gmina Zamość Grom Różaniec :