Zwycięstwo u siebie z Opolaninem

Gryf zwyciężył 2:1 w sobotnim, pierwszym meczu domowym rundy z Opolaninem Opole Lubelskie.

Mecz stał pod znakiem emocji, intensywnego tempa gry. Pierwszy gol padł w 35 minucie. Rzut karny wykorzystał Mikołaj Grzęda. Nasz najskuteczniejszy zawodnik tego roku trafił ponownie do bramki rywala w 54 minucie. Dalsza część drugiej połowy należała jednak do Opolanina.

Z naszej strony pojawiło wiele niedokładności, niewymuszonych błędów i nerwów. W 65 minucie Anes Kherouf trafił z rzutu karnego. Kolejne spotkanie to sobotni mecz z Bychawą. Musimy na niego wyjść skoncentrowani.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji konferencji pomeczowej: https://www.facebook.com/gryfgminazamosc/videos/436531968892052/ oraz skrótu spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=6sVPZCyq5Zk