Pewne zwycięstwo

Igros Krasnobród – Gryf Gmina Zamość 0:2 (0:2)

Bramki: Markowski 15′, 36′

Dobromilski – Burak(20′ Cymerman), Wolski, Dobromilski, Magryta – Kierepka, Markowski, Dębicki(35’Gąska)- Gromek(60’Ząbczyk), Gałka(88′ Ostaszewski), Flaga(65′ Dębicki)

Pierwsze pół godziny w naszym wykonaniu wyglądało tak jak miał wyglądać każdy mecz. Składne, oskrzydlające akcje, dużo sytuacji, dużo uderzeń i piękne bramki. Obie bramki były autorem Markowskiego który najpierw uderzył pod poprzeczkę z 25 m, a później z tej samej odległości w samo okienko z rzutu wolnego. Chociaż więcej bramek już nie padło, to jeszcze w pierwszej połowie mogliśmy się pokusić o strzelenie kolejnych bramek, niestety , albo poprzeczka , albo bramkarz nie pozwolili na nic więcej. Trzeba przyznać , że gospodarze również przy stanie 1:0 mieli stuprocentową sytuację, ale ich napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką.Druga połowa, również była pod nasze dyktando, ale brakowało, albo cierpliwości , albo ostatniego podania. Szkoda najbardziej, kontuzji doznanych w tym meczu Buraka, który po brutalnym faulu nie wrócił już na boisko, a także Dębickiego i Gromka.