Kolejka nr 1, data: 2021-08-21
MECZ WYNIK DATA
Ostoja Skierbieszów Olender Sól 4:0 21.08.2021
Gryf II Gmina Zamość Orzeł Tereszpol 0:3 21.08.2021
Unia Hrubieszów Szumy Susiec 2:0 21.08.2021
Orkan Bełżec Potok Sitno 3:1 21.08.2021
Orion Stihl Jacnia Orion Dereźnia 1:5 21.08.2021
Sokół Zwierzyniec Graf Chodywańce 3:1 21.08.2021
Tarpan Korchów START GMINA FRAMPOL 5:0 21.08.2021
Kolejka nr 2, data: 2021-08-28
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól START GMINA FRAMPOL 7:2 28.08.2021
Graf Chodywańce Tarpan Korchów 4:5 28.08.2021
Orion Dereźnia Sokół Zwierzyniec 2:1 28.08.2021
Potok Sitno Orion Stihl Jacnia 7:0 28.08.2021
Szumy Susiec Orkan Bełżec 1:5 28.08.2021
Orzeł Tereszpol Unia Hrubieszów 0:5 28.08.2021
Ostoja Skierbieszów Gryf II Gmina Zamość 2:1 28.08.2021
Kolejka nr 3, data: 2021-09-04
MECZ WYNIK DATA
Gryf II Gmina Zamość Olender Sól 4:1 04.09.2021
Unia Hrubieszów Ostoja Skierbieszów 4:0 04.09.2021
Orkan Bełżec Orzeł Tereszpol 5:0 04.09.2021
Orion Stihl Jacnia Szumy Susiec 1:7 04.09.2021
Sokół Zwierzyniec Potok Sitno 2:5 04.09.2021
Tarpan Korchów Orion Dereźnia 1:1 04.09.2021
START GMINA FRAMPOL Graf Chodywańce 1:4 04.09.2021
Kolejka nr 4, data: 2021-09-11
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól Graf Chodywańce : 11.09.2021
Orion Dereźnia START GMINA FRAMPOL : 11.09.2021
Potok Sitno Tarpan Korchów : 11.09.2021
Szumy Susiec Sokół Zwierzyniec : 11.09.2021
Orzeł Tereszpol Orion Stihl Jacnia : 11.09.2021
Ostoja Skierbieszów Orkan Bełżec : 11.09.2021
Gryf II Gmina Zamość Unia Hrubieszów : 11.09.2021
Kolejka nr 5, data: 2021-09-18
MECZ WYNIK DATA
Unia Hrubieszów Olender Sól : 18.09.2021
Orkan Bełżec Gryf II Gmina Zamość : 18.09.2021
Orion Stihl Jacnia Ostoja Skierbieszów : 18.09.2021
Sokół Zwierzyniec Orzeł Tereszpol : 18.09.2021
Tarpan Korchów Szumy Susiec : 18.09.2021
START GMINA FRAMPOL Potok Sitno : 18.09.2021
Graf Chodywańce Orion Dereźnia : 18.09.2021
Kolejka nr 6, data: 2021-09-25
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól Orion Dereźnia : 25.09.2021
Potok Sitno Graf Chodywańce : 25.09.2021
Szumy Susiec START GMINA FRAMPOL : 25.09.2021
Orzeł Tereszpol Tarpan Korchów : 25.09.2021
Ostoja Skierbieszów Sokół Zwierzyniec : 25.09.2021
Gryf II Gmina Zamość Orion Stihl Jacnia : 25.09.2021
Unia Hrubieszów Orkan Bełżec : 25.09.2021
Kolejka nr 7, data: 2021-10-02
MECZ WYNIK DATA
Orkan Bełżec Olender Sól : 02.10.2021
Orion Stihl Jacnia Unia Hrubieszów : 02.10.2021
Sokół Zwierzyniec Gryf II Gmina Zamość : 02.10.2021
Tarpan Korchów Ostoja Skierbieszów : 02.10.2021
START GMINA FRAMPOL Orzeł Tereszpol : 02.10.2021
Graf Chodywańce Szumy Susiec : 02.10.2021
Orion Dereźnia Potok Sitno : 02.10.2021
Kolejka nr 8, data: 2021-10-09
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól Potok Sitno : 09.10.2021
Szumy Susiec Orion Dereźnia : 09.10.2021
Orzeł Tereszpol Graf Chodywańce : 09.10.2021
Ostoja Skierbieszów START GMINA FRAMPOL : 09.10.2021
Gryf II Gmina Zamość Tarpan Korchów : 09.10.2021
Unia Hrubieszów Sokół Zwierzyniec : 09.10.2021
Orkan Bełżec Orion Stihl Jacnia : 09.10.2021
Kolejka nr 9, data: 2021-10-16
MECZ WYNIK DATA
Orion Stihl Jacnia Olender Sól : 16.10.2021
Sokół Zwierzyniec Orkan Bełżec : 16.10.2021
Tarpan Korchów Unia Hrubieszów : 16.10.2021
START GMINA FRAMPOL Gryf II Gmina Zamość : 16.10.2021
Graf Chodywańce Ostoja Skierbieszów : 16.10.2021
Orion Dereźnia Orzeł Tereszpol : 16.10.2021
Potok Sitno Szumy Susiec : 16.10.2021
Kolejka nr 10, data: 2021-10-23
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól Szumy Susiec : 23.10.2021
Orzeł Tereszpol Potok Sitno : 23.10.2021
Ostoja Skierbieszów Orion Dereźnia : 23.10.2021
Gryf II Gmina Zamość Graf Chodywańce : 23.10.2021
Unia Hrubieszów START GMINA FRAMPOL : 23.10.2021
Orkan Bełżec Tarpan Korchów : 23.10.2021
Orion Stihl Jacnia Sokół Zwierzyniec : 23.10.2021
Kolejka nr 11, data: 2021-10-30
MECZ WYNIK DATA
Sokół Zwierzyniec Olender Sól : 30.10.2021
Tarpan Korchów Orion Stihl Jacnia : 30.10.2021
START GMINA FRAMPOL Orkan Bełżec : 30.10.2021
Graf Chodywańce Unia Hrubieszów : 30.10.2021
Orion Dereźnia Gryf II Gmina Zamość : 30.10.2021
Potok Sitno Ostoja Skierbieszów : 30.10.2021
Szumy Susiec Orzeł Tereszpol : 30.10.2021
Kolejka nr 12, data: 2021-11-06
MECZ WYNIK DATA
Olender Sól Orzeł Tereszpol : 06.11.2021
Ostoja Skierbieszów Szumy Susiec : 06.11.2021
Gryf II Gmina Zamość Potok Sitno : 06.11.2021
Unia Hrubieszów Orion Dereźnia : 06.11.2021
Orkan Bełżec Graf Chodywańce : 06.11.2021
Orion Stihl Jacnia START GMINA FRAMPOL : 06.11.2021
Sokół Zwierzyniec Tarpan Korchów : 06.11.2021
Kolejka nr 13, data: 2021-11-11
MECZ WYNIK DATA
Tarpan Korchów Olender Sól : 11.11.2021
START GMINA FRAMPOL Sokół Zwierzyniec : 11.11.2021
Graf Chodywańce Orion Stihl Jacnia : 11.11.2021
Orion Dereźnia Orkan Bełżec : 11.11.2021
Potok Sitno Unia Hrubieszów : 11.11.2021
Szumy Susiec Gryf II Gmina Zamość : 11.11.2021
Orzeł Tereszpol Ostoja Skierbieszów : 11.11.2021